Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Parzeń – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

220 000 zł25 000 m² 8,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z linią brzegową rzeki Skrwa. Posiadamy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę, zlokalizowaną w pobliżu Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, której jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Miszewko Strzałkowskie

Miszewko Strzałkowskie(Parzeń + 24 km)

1 975 000 zł13 251 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny 13 251 m | 9 działek | mpzp u/mn | potencjał deweloperski | 10 min od Płocka Na sprzedaż kompleks 9 działek budowlanych o łącznej powierzchni 13 251 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Miszewko Strzałkowskie

Miszewko Strzałkowskie(Parzeń + 24 km)

210 000 zł1 536 m² 136,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1536 m , położona w Miszewku Strzałkowskim, w gminie Słupno, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Płocka. To interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Wistka Królewska

Wistka Królewska(Parzeń + 24 km)

59 000 zł1 600 m² 36,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlano-rolna 16 arów Wistka Królewska | blisko Włocławek Wistka Królewska, gm. Włocławek | 1600 m | media w pobliżu Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 16 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie

Gorzewo(Parzeń + 20 km)

3 304 000 zł11 200 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

.Na sprzedaż działający camping w miejscowości Gorzewo nad jeziorem Białym. Miejsce w pełni zagospodarowane z wszystkimi mediami, placem zabaw, miejscem na ognisko. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wielgie

Wielgie(Parzeń + 24 km)

298 000 zł940 m² 317,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 940 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Czarne, gmina Wielgie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Modrzewie(Parzeń + 25 km)

800 000 zł80 200 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Skępe kujawsko-pomorskie - grunty rolne 8 ha oferta tylko W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" posiada na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 8 hektarów położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł300 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka rod Oferta sprzedaży praw do ogródka działkowego. Powierzchnia ok 300m2 Budynki - domek letniskowy, wc, grill Przyłącza - woda i prąc Ogrodzenie - siatka Nasadzenia - wiśnia, czereśnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Podbipięty

Nowe Gulczewo(Parzeń + 20 km)

1 200 000 zł5 306 m² 226,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana - Gulczewo Kolonia, gm. Słupno, powiat płocki Lokalizacja: obręb Gulczewo Kolonia, gm. Słupno, powiat płocki Powierzchnia: 0,5306 ha (działka nr 34/12) Dojazd: drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Królewska

Słupno(Parzeń + 25 km)

500 175 zł5 265 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zlokalizowana w dobrym punkcie działka z przeznaczeniem na mieszkalnictwo lub usługi. Nieruchomość o powierzchni ponad 5000m2, w kształcie prostokąta o wym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij